Ile owoców jest w soku?


Czy wiesz, że różne rodzaje soków i napojów skrywają w sobie inną zawartość owoców?


😡 Napój skrywa w sobie jedynie od 5 do 25% soku owocowego.

🙄Nektar to połączenie 50% soku z wodą, substancjami słodzącymi, barwnikami i aromatami.

😍 Sok przecierowy Lifeberry to 100% owoców w soku, bez dodatku wody, substancji słodzących, konserwantów, barwników i zagęszczaczy. Spośród wszystkich rodzajów zawiera najwięcej składników odżywczych, witamin, minerałów i przede wszystkim błonnika, ponieważ jest zrobiony z całych owoców!

Teraz już wiesz, jaki sok wybrać, by wzmocnić swój organizm 🍓Z natury najzdrowsze


Soki przecierowe zawierają więcej błonnika, witamin i wartości odżywczych niż soki wyciskane i tłoczone, ponieważ do ich wyprodukowania używa się skórki jak i miąższu owoców. Przecierana jest cała jadalna część owoców, dzięki czemu sok zyskuje aksamitnie gęstą konsystencję, która jest nie tylko smaczna i zdrowa, ale też pożywna.

Skrót NFC (Not From Concentrate) to bardzo ważne oznaczenie, które można umieszczać na sokach, które nie powstały z koncentratu lub soku zagęszczonego, a bezpośrednio z owoców, dzięki czemu są najmniej przetworzone i zawierają najwięcej składników odżywczych.


Bez konserwantów i dodanego cukru


❌ Nasze soki NIE zawierają konserwantów ❌
W celu wydłużenia świeżości, bez dodatku substancji konserwujących, nasze soki poddawane są pasteryzacji w niskiej temperaturze 80’ C. Nie doprowadzamy do wrzenia, więc cenne wartości odżywcze zawarte w owocach pozostają zachowane. Pasteryzacja jest naturalną metodą używaną od lat do wydłużenia czasu przydatności do spożycia. Podczas tego procesu niszczone są drobnoustroje i enzymy, które pozostawione w gotowym soku mogłyby wpłynąć na jego psucie. Produkty poddane temu procesowi są w pełni bezpieczne i równie zdrowe, a nawet zalecane dla osób borykających się z problemami układu pokarmowego lub kobiet w ciąży. Wartości odżywcze widniejące na etykietach są rzeczywistym ich odzwierciedleniem już po procesie pasteryzacji i są bardzo zbliżone do tych zawartych w samych owocach.

Zastanawiasz się, czy soki przecierowe zawierają cukier? 🧐
Nie dodajemy cukru ani innych substancji słodzących do naszych soków. Oczywiście, spoglądając na wartości odżywcze nadrukowane na butelce, możesz zauważyć, że nasze produkty zawierają cukry, ale jedynie takie, który naturalnie występują w owocach. Fruktoza, glukoza, czasami sacharoza to cukry stanowiące naturalną część masy owoców, a więc i soku owocowego. Warto zwrócić szczególną uwagę na fakt, że w sokach Lifeberry nie ma ani grama dodanego cukru ani słodzików. Ich wyjątkowy smak pochodzi wprost z soczystych, dojrzałych w słońcu owoców!

Bo natura nie wymaga poprawy.

Kup online

🍎💦 ODBIERZ ORZEŹWIAJĄCY PREZENT! 🍎💦
ZRÓB ZAKUPY ZA MIN. 299 ZŁ, A OTRZYMASZ AŻ 3 LITRY SOKU JABŁKO-MIĘTA GRATIS! 🎁

🚚 DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ 🚚

X