Kup online

Ile owoców jest w soku?

 
 

Czy wiesz, że różne rodzaje soków skrywają w sobie inną zawartość owoców?


😡 Napój skrywa w sobie jedynie od 5 do 25% soku owocowego.

🙄Nektar to połączenie 50% soku z wodą, substancjami słodzącymi, barwnikami i aromatami.

😍 Sok przecierowy Lifeberry to 100% owoców w soku, bez dodatku wody, substancji słodzących, konserwantów, barwników i zagęszczaczy. Spośród wszystkich rodzajów zawiera najwięcej składników odżywczych, witamin, minerałów i przede wszystkim błonnika, ponieważ jest zrobiony z całych owoców!

Teraz już wiesz, jaki sok wybrać, by wzmocnić swój organizm 🍓Z natury najzdrowsze


Soki przecierowe zawierają więcej błonnika, witamin i wartości odżywczych niż soki wyciskane i tłoczone, ponieważ do ich wyprodukowania używa się skórki jak i miąższu owoców.

Skrót NFC (Not From Concentrate) to bardzo ważne oznaczenie, które można umieszczać na sokach, które nie powstały z koncentratu lub soku zagęszczonego, a bezpośrednio z owoców, dzięki czemu są najmniej przetworzone i zawierają najwięcej składników odżywczych.


W celu wydłużenia ich świeżości, bez dodatku substancji konserwujących, poddawane są pasteryzacji w 80’ C. Jest ona od lat używana do wydłużenia czasu przydatności do spożycia. Podczas tego procesu niszczone są drobnoustroje i enzymy, które pozostawione w gotowym soku mogłyby wpłynąć na jego psucie. Produkty poddane temu procesowi są w pełni bezpieczne i równie zdrowe. Wartości odżywcze widniejące na etykietach są rzeczywistym ich odzwierciedleniem już po procesie pasteryzacji i są bardzo zbliżone do tych zawartych w samych owocach.

Zastanawiasz się, czy soki przecierowe zawierają cukier?
Dziwi Cię jego zawartość w składzie soku? Oczywiście soki przecierowe Lifeberry zawierają cukier, ale tylko taki który naturalnie występuje w owocach. Fruktoza, glukoza, czasami sacharoza to cukry stanowiące zazwyczaj około 10% masy soku owocowego. Warto zwrócić szczególną uwagę na fakt, iż w sokach Lifeberry nie ma ani grama dodanego cukru, a ich słodycz pochodzi wprost z soczystych, dojrzałych w słońcu owoców!

Kup online

WIOSENNY DETOX 🌱 & FIT SYLWETKA NA LATO 🤸‍♀️ - SPRAWDŹ NASZĄ NOWOŚĆ - SMOOFIT 🍓

🎁 DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ 🎁

X