Kup online

Smoothie
OnlyFruits


Jagodowy odlot


Kompozycja smaku jabłek, borówki, banana, czarnej porzeczki i maliny, to idealny dodatek do codziennej diety. Uzupełnij swój organizm w ważne dla niego witaminy i minerały, co pozwoli zwiększyć Twoją odporność. Jabłko i banan są bogatym źródłem potasu, natomiast składniki mineralne i witaminy zawarte w borówce mogą mieć pozytywne działanie na Twój wzrok, a także zmniejszają ryzyko rozwoju nowotworu. Porzeczka dostarcza porcję witaminy C, a jej właściwości oczyszczają organizm z toksyn. Malina wspomaga leczenie wszelkich infekcji i przeziębienia.


Promień słońca


Wyjątkowa mieszanka jabłka, marchwi, banana, papai i mango, to czysta przyjemność dla podniebienia. Aksamitny smak owoców dostarczy Ci wielu niezbędnych witamin, a także minerałów. Źródłem potasu jest jabłko, banan i papaja. Marchew poprzez zawarty w niej karoten poprawia koloryt Twojej skóry i pozytywnie wpłynie na wzrok. Banan uzupełnia zawartość potasu w Twoim organizmie. Papaja i witaminy w niej zawarte mogą mieć wpływ na oczyszczenie organizmu z toksyn, a także obniżają „zły” cholesterol. Mango, dzięki zawartym przeciwutleniaczom i antyoksydantom, opóźnia procesy starzenia, a także spowalnia wzrost komórek rakowych.


Chwila relaksu


Bomba witaminowa sporządzona z jabłka, rabarbaru, gruszki, truskawek i malin! Jabłko wraz z zawartymi w nim minerałami i witaminami jest bogatym źródłem witaminy C, potasu i żelaza. Rabarbar zawiera rapontygeninę – związek hamujący rozwój komórek rakowych. Truskawka z maliną kryją w sobie wysoką zawartość witaminy C, a także związki organiczne, które działają bakteriobójczo. Gruszka wraz ze wszelkimi dobrodziejstwami zawartymi w swoim składzie może wspomagać trawienie, a także obniżać ciśnienie.


Naturalne orzeźwienie


Wyjątkowe i niepowtarzalne zestawienie smaków jabłka, gruszki, kiwi, pietruszki, mięty i chlorelli daje razem niesamowitą bombę witaminową! Jabłko zapewnia zastrzyk minerałów takich jak potas i żelazo. Gruszka i kiwi poprzez zawarte w nich minerały i witaminy obniżają ciśnienie. Dodatkowo kiwi wraz z zawartymi w sobie drogocennymi składnikami obniża poziom „złego” cholesterolu we krwi, wspiera prawidłowe działanie układu krwionośnego. Pietruszka jest bogatym źródłem witaminy A, C, żelaza, magnezu i wapnia, dzięki czemu może pomóc w problemach z nerkami i anemią, a substancje zawarte w mięcie wspierają układ trawienny, jak również działają orzeźwiająco. Chlorella jest algą mającą działanie detoksykujące.


Leśna przygoda


Zestawienie jabłka, banana, gruszki , jeżyny i żurawiny tworzy nadzwyczajny kolor i smak smoothie, które dostarczy wielu potrzebnych organizmowi witamin i minerałów. Jabłko, banan i jeżyna zapewniają dużą dawkę potasu. Banan zapewni porcję magnezu i wapnia, a wyjątkowe połączenie jabłka i jeżyny uzupełni żelazo. Ponadto, zawarte w żurawinie substancje odżywcze i minerały wspomagają Twój układ moczowy, łagodzą objawy menopauzy, a także zmniejszają ryzyko wystąpienia chorób serca. Gruszka a dokładnie witaminy i minerały znajdujące się w niej wspomogą prawidłowe trawienie.

Kup online

Dodatkowa zniżka 15% na wszystkie soki i smoothie. Kod: ZDROWIE15. Darmowa dostawa przy zamówieniu minimum 2 boxów

X