Naturalny sok pomidorowy bez sztucznych dodatków


Lubisz soki warzywne i szukasz takiego o najlepszym składzie? Postaw na naturalny sok z pomidora od Lifeberry, który zawiera wszystko to, czego potrzebuje Twój organizm. Doskonałe składniki sprawiają, że sok nie tylko smakuje pysznie, ale także usprawnia pracę organizmu. Szereg witamin i składników mineralnych wpływa na to, że sok pomidorowy ma wiele cennych właściwości. Przekonaj się o tym, że to naprawdę dobry wybór.

Sok pomidorowy - na co wpływa?


Czy pamiętasz o tym, by każdego dnia spożywać pięć porcji warzyw i owoców? To niezwykle ważne, aby zapewnić dobre samopoczucie i zadbać o to, by organizm pracował na jak najwyższym poziomie. Jeśli masz problem z tym, by włączać do codziennego jadłospisu świeże składniki, postaw na wygodne i szybkie rozwiązanie, jakim jest sok pomidorowy. Warto włączyć go do diety, ponieważ skutecznie przeciwdziała on wielu dolegliwościom.

Pomidory zawierają mnóstwo antyoksydantów usuwających toksyny z ciała oraz przyspieszających metabolizm. Dzięki temu każda osoba, która się odchudza, może jeszcze szybciej osiągnąć zakładany efekt. Co więcej, taki sok jest bardzo niskokaloryczny, więc nie musisz się martwić, że jego regularne spożywanie będzie wymagać od Ciebie wyrzeczeń. Warto mieć na uwadze, że jeśli każdego poranka będziesz pić wysokiej jakości sok pomidorowy, Twoje jelita będą działać znacznie sprawniej i oczyszczać się z resztek pokarmowych. Jedna butelka to mnóstwo korzyści dla zdrowia.

Sok pomidorowy - właściwości


W soku z pomidorów znajdziesz wyłącznie cenne witaminy i składniki mineralne. Nie znajdziesz za to soli, konserwantów i sztucznych dodatków, które obniżają jakość produktu. W pomidorach zawartych jest mnóstwo witamin - A, B6, C oraz K. Pozwala to na zwiększenie odporność ciała, odpowiednią ochronę wzroku, skuteczne wzmocnienie kości oraz zębów, a także usprawnienie układu krwionośnego.

Sok z pomidorów jest prawdziwą kopalnią minerałów. W składzie znajdziesz żelazo, fosfor czy magnez, które odgrywają bardzo ważną rolę w funkcjonowaniu organizmu. Zawarty w nim błonnik dodatkowo usprawnia pracę jelit. Warto mieć na uwadze, że pomidory zwalczają wolne rodniki i mają w sobie antyoksydanty. Spożywając je - np. pod postacią soku - zmniejszasz ryzyko nowotworu i zwalniasz tempo starzenia się skóry.

Czy wiesz, że za piękny, czerwony kolor soku pomidorowego odpowiada likopen, szczególnie uwalniany podczas rozdrabniania pomidorów? Oznacza to, że wchłania się on znacznie lepiej z naturalnych przetworów, takich jak nasz sok przecierowy, niż wprost ze świeżych warzyw.


Sok z pomidora - naturalny skład


Nasze soki pomidorowe to doskonały skład, który pochodzi prosto z natury. Jedna butelka odpowiada jednej porcji warzyw, które powinno się spożywać każdego dnia. Mogą one być szybką przekąską w ciągu dnia i sposobem na zabicie nagłego napadu głodu. Są one wybierane nawet przez osoby będące na diecie. Soki sygnowane są skrótem NFC, czyli Not From Concentrate. Oznacza to, że do ich powstania nie wykorzystano gotowych soków zagęszczonych czy koncentratów. To 100% wyselekcjonowanych pomidorów z najlepszych upraw. Sięgnij po zdrowy przysmak zamknięty w butelce i zadbaj o swoje zdrowie od wewnątrz.

Kup online

🍎💦 ODBIERZ ORZEŹWIAJĄCY PREZENT! 🍎💦
ZRÓB ZAKUPY ZA MIN. 299 ZŁ, A OTRZYMASZ AŻ 3 LITRY SOKU JABŁKO-MIĘTA GRATIS! 🎁

🚚 DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ 🚚

Ważne - w dniach 30.05-02.06 zamówienia nie będą realizowane. Wysyłki nastąpią 03.06.

X